Komplexní správa nemovitosti

Technická správa

Adminsitrativní správa

Ekonomické činnosti

Energetický management

Optimalizace cen služeb

Řízení spotřeby médií

Energetické projekty

Úklidové služby

 

Úklid společných prostor

Generální úklid

Strojové čištění garáží

E-mail: info@blazekfm.cz

Tel: +420 266 315 947

JSME HRDÝ PARTNER

nedoklubko
O nás

Jen kvalitní služby zajistí společnosti stabilitu a budoucnost. Facility management cítíme jako moderní servisní činnosti. Cílem je snižovat náklady a zvyšovat kvalitu. Sebe vidíme jako iniciátora pokroku a nových efektivnějších řešení.

 

Základní otázka zní, proč svěřit správu objektu či koncepčně náročnější činnosti nám. Společnost Blažek, spol. s r.o. prošla od roku 1994 svým vývojem. Každé období přináší jiné možnosti, jiné nároky a vyžaduje jiná rozhodnutí. Věříme, že nabyté zkušenosti, které se za léta nastřádaly jsou stabilními pilíři naší současné práce. Spolupráci v oblasti facility managementu cítíme jako partnerství. Stejně tak i v tomto případě založené na důvěře. Důvěře, díky níž se přesvědčíte, že se na nás můžete zcela spolehnout.

 

Potřeby vlastníků objektů na činnost správce nejsou standardně stejné. Vždy jsme připraveni jednat a nalézt shodu ku prospěchu všech. Vždy lze nalézt lepší řešení, rychleji jednat a nebo ušetřit. Pokud s námi souhlasíte a pochybujete o dostatečné spojenosti se správou Vašeho objektu, spojte se s námi. Je čas na lepší a výhodnější řešení. Vždy je co zlepšit!

 

S důrazem na kvalifikovanost a zkušenosti jsou součástí kolegové, kteří mají znalosti z více než 10leté správy budov bytového charakteru a taktéž technické správy. Jen díky kvalitnímu týmu kolegů jsme schopni zabezpečit bezproblémový chod správy a promptně reagovat a nalézat řešení v situacích, kdy je potřeba rychle a uvážlivě jednat.

 

Hlavní okruhy naší činnosti

  • Komplexní správa nemovitostí
  • Zajištění revizí a povinných prohlídek
  • Stavební úpravy, rekonstrukce a stěhování nových nájemníků
  • Pasportizace prostor
  • Zajištění ochrany budov, údržby a úklidu
  • Kontrola úhrad nájemného, vyúčtování služeb a médií

 

Hlavní oblasti facility managementu

  • Bytové komplexy
  • Kompletní servis pro bytová družstva
  • Kompletní servis pro společenství vlastníků